Bakı,  Аzərbaycan

Türkçe        Azərbaycanca        На русском        English        Deutsche        Diploma

   Türkçe

  Azərbaycanca

  На русском

  English

  Deutsche

  Tədris Proqramı

  Uzaqdan təhsil

  Mükafatlar

  Rəylər

  Şəhadətnamələr

  Layihələr

  Foto və Video

  Diplom

  Lüğət

  Saytın xəritəsi

Free counters!

PSİKO-ENERJİ SAVUNMA Kursu

Kendinizi savunun!
  • Masör, doktorlar (özellikle psiko-terapist, nevropatoloq, psikiyatrist) ve psikologlar için (hastaların ve müşterilerin olumsuz programlarından kendi psişikanı/bilinçaltını ve bedenini korumak amacıyla).
  • Her isteyen için (hasta veya sert / müstehcen insanlarla etkileşim ve iletişimde olarak, onların olumsuz programlarından kendi psişikanı/bilinçaltını korumak amacıyla).
Teorik ve pratik derslerı tecrübeli profesyonel öğretmen, psikolog, parapsikolog, astrolog, fitoterapi, bioteşhisci, bioterapi Zahid Budaqlı yönetmektedir.
Eğitim süresi 3 ay. Eğitim hızlandırılmış bir biçimde yapılabilir.
Eğitim Azerbaycan, Rus ve Türk dillerinde yapılır.

Uluslararası Buluş ve İşletme Enstitüsünun Diploması verilir.

Baküda telefon: WhatsApp:   +994505918688
(+994 50) 591-86-88
(+994 55) 955-38-59

Psiko-enerji savunma nedir
ve ne için gerekir

    Psiko-enerji koruma olmadan çalışan masörler, doktorlar, psikologlar kendi pasiyent ve müşterilerden, ister istemez, bilinçaltı modude, hastalık, mutsuzluk, depresyon ve saire olumsuz programları kendi üzerine (bilinçaltına) dartırlar.
    Bu olumsuz programların arasında son derece tehlikeli programlar da olabilir, örneğin intihar programı. Öyle ki, Bakü'de son zamanlarda intiharlığa mail eden müşterilerle çalışan psikolog kendini öldürmüştü. Şüphesiz ki, trajik olayın en az bir nedeni psikoloğun bilinçdışının müşterilerinden çekilmiş intihar programları olup.
    Bununla birlikte, az tehlikeli hastalıklar ve psikolojik durumların programları da, tedricen toplanarak, ruhsal moralin ve vücudun iğtişaşlarından neden olabilir.
    Kendi kendine profesyonel psiko-enerji savunma kurmak ve bununla müşterilerin ve hastaların olumsuz programlarından kendi bilinçaltını ve bedenini korumak, kurslarda öğretilir.
    Bu öncelikle profesyonel masörler, doktorlar (özellikle psiko-terapist, nevropatoloq, psikiyatrist) ve psikologlara gerekir.

    Fakat adi adam da, insanlarla etkileşim ve iletişimde olarak (özellikle, hasta veya sert/müstehcen insanlarla), ister istemez onların olumsuz programlarını kendi psişik/bilinçaltına sıkılaştırır. Uygulaması sonra hastalık, karamsarlık, depresyon, panik/korku, kötü bir ruh duygulerde ileri çıkıyor.
    Sizce, neden gençlikte kişi sık sık şaka, gülüyor, tebessümle hayat sürüyor, ancak yaşa dolduğunda "daha ciddi" ve üzgün olur?
    Çünkü gençlikte insanın bilinçaltında olumsuz programlar henüz azdır. Yaş artınca, bu tür programların sayısı artıyor ve insan üzgün ve ağrılı olur. Yaşam boyu, böyle programları insan kısmen kendisi yaratır, ancak büyük bir bölümünü başka adamlardan, ister istemez, bilinçdışı/fark edilmeyen seviyede, kendine çekiyor.
    Aynı zamanda, derin yaşa kadar mütebessim, sık sık şaka yapan, yüksek bir ruh ruhiyyeli insanlar da var. Onların sayısı azdır, ancak bir kural olarak, ömürleri oldukça uzun sürer, yüzleri ise çok genç görünüyor! Çünkü onların bilinçaltında olumsuz programlar azdır.
    Azerbaycan dilinde onlara bir çeşit şakayla "arsız"(alık) derler, ama aslında - böyle de olmak gerekir (mantığa uygun çerçevede). Her durumda, modern pratik psikoloji şöyle sayıyor.
    Bu insanlar doğadan şans almışlar, onların bilinçaltına anadan olurken psiko-enerji savunma dikilip!
    Deyirsiz, sizin doğuştan psiko-enerji savunmanız yok? Onu qoymaqi öğrenebilir yapabilirsiniz! Ve tüm ömr uzunu, derin yaşa kadar, tebessüm içinde, gülerek, mutlu yaşayacaksınız ve kendinizi hep genç hissedeceksiniz!
    Modern pratik psikolojinin en son teknolojileri bunu sağlıyor. Bunlardan yararlanın - eğer ki üçüncü binyılın insanısınız!
Uluslararası Buluş
ve İşletme Enstitüsü Baküda 1990-ıncı yıldan faaliyet gösterir
ve bütün kurslarda eğitimin yüksek kalitesi garantilidir.
Lüğət

Parapsikologiya >>>
Biyoenerji >>>
Ekstrasens >>>

Bakıda telefon:
(+994 50) 591-86-88
(+994 55) 955-38-59
WhatsApp:   +994505918688

Baküda Dans Okulu
Baküda
Dans Okulu
40-a, kırka yakın çeşitli kurslar
Аzerbaycanda, Baküda kırka yakın çeşitli kurslar
Baküda Türk dilinde Kurslar
Uluslararası Buluş
ve İşletme Enstitüsünun
kursları